Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Džozefs Lī (Joseph D.Lee) Foto: No "Munger, Tolles & Olson" arhīva
Džozefs Lī (Joseph D.Lee) Foto: No "Munger, Tolles & Olson" arhīva

ASV praktizējošs zvērināts advokāts vadīs lekciju ciklu komerctiesībās
Madara Marija Ose, Juridiskās fakultātes sabiedrisko attiecību speciāliste
06.03.2017

Turpinot veiksmīgu sadarbību ar Starptautisko tiesību studiju centru (Centre for International Legal studies), pavasara semestrī Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē ar vieslekcijām uzstāsies ASV akadēmiķu un profesionāļu vidū atzīts jurists, ASV praktizējošs zvērināts advokāts Džozefs Lī (Joseph Lee). Vieslektors angļu valodā vadīs nodarbības Amerikas Savienoto Valstu komerctiesībās.

Džozefs Lī (Joseph Lee) ir Losandželosā, Amerikas Savienotajās Valstīs praktizēšjoša juridiskā biroja "Munger, Tolles & Olson" līdzīpašnieks. 1979. gadā Losandželosas Universitātē ieguvis angļu literatūras bakalaura grādu (ar izcilību), bet 1982. gadā - maģistra grādu jurisprudencē Bērklija Universitātē. Pēc sludiju noslēgšanas strādājis par juristu ASV Kolumbijas apgabala Apelācijas tiesā. Viņam ir ievērojama pieredze gan civillietās, gan korporatīvajās krimināllietās ASV un ārvalstīs (Ķīnā, Brazīlijā, Apvienotajos Arābu Emirātos un citur). Vieslektora pārstāvētais juridiskais birojs sadarbojas ar ASV Tieslietu departamentu, Vērtspapīru un biržu komisiju, kā arī Kalifornijas štata ģenerālprokuratūru. Dž.Lī ir strādājis ar tādiem ASV uzņēmumiem kā "General Electric" un "Boeing".

Dž.Lī ir daudzu publikāciju autors un regulāri piedalās konferencēs savā specialitātē.

Vieslektora nodarbības Juridiskajā fakultātē notiks angļu valodā, bez tulkojuma. Lekciju ciklu (vai atsevišķu lekciju) bez maksas var brīvi apmeklēt ikviens interesents, kurš iepriekš aizpildījis pieteikumu. Vieslektors aicina pirms izvēlēto nodarbību apmeklēšanas iepazīties ar programmā norādīto tiesu praksi.

Lekciju cikla programma 

Studiju literatūra