Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Lekcija Juridiskajā fakultātē. Foto: Reinis Oliņš
Lekcija Juridiskajā fakultātē. Foto: Reinis Oliņš

Vieslektori no Polijas universitātēm skaidros nacionālo tiesību integrāciju Eiropas Savienībā
Madara Marija Ose, Juridiskās fakultātes sabiedrisko attiecību speciāliste
13.04.2017

Šā gada aprīlī un maijā Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē ar vieslekcijām par Polijas Republikas ģimenes un kriminālprocesa tiesībām un to transformāciju pēc pievienošanās Eiropas Savienībai uzstāsies docētāji no Adama Mickeviča Poznaņas universitātes un Belostokas Universitātes Polijā.

Profesori Rīgā ieradīsies, lai kursa "Tiesību integrācija Eiropā" ietvarā vadītu nodarbības doktora studiju programmā "Juridiskā zinātne" studējošiem, bet lekcijas brīvi apmeklēt var ikviens interesents. Apgūstot kursu doktoranti padziļināti izzina izmaiņas, kas Latvijas tiesību teorijā un metodēs radušās, Eiropas valstīm apvienojoties Eiropas Savienībā. Ar vieslketoru atbalstu tiek aplūkots, kā šī transformācija skar Latvijas un citu Eiropas valstu tiesu praksi un tiesību nozares.

Belostokas universitātes profesors Pjotrs Fedorčuks (Piotr Fiedorczyk) 25. aprīlī plkst. 16.15 un 26. aprīlī plkst. 17.00 vadīs nodarbību par Polijas ģimenes tiesību transformāciju Eiropas Cilvēktiesību tiesas ietekmē.

Adama Mickeviča Poznaņas universitātes profesors Pāvels Vilinskis (Paweł Wiliński) 15. maijā plkst. 16.00 un plkst. 17.45 lasīs lekcijas par Polijas kriminālprocesa transformaciju, iekļaujoties Eiropas savienībā.

Nodarbības notiks LU Juridiskās fakultātes 40. auditorijā (4. stāvā); angļu valodā bez tulkojuma.