Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

COBALT aicina dalībniekus Junioru programmai – sākusies uzņemšana

12.09.2017

Līdz 2017. gada 25. septembrim zvērinātu advokātu birojs COBALT aicina jurisprudences bakalaura studiju programmas otrā un vecāku kursu studentus pieteikties dalībai COBALT Junioru programmā. Tās ietvaros topošajiem speciālistiem būs iespēja iepazīt jurista profesijas darba ikdienu, kā arī gūt praktisku pieredzi vienā no vadošajiem advokātu birojiem Latvijā.

Lai uzzinātu plašāku informāciju par Junioru programmu, aicinām Tevi apmeklēt COBALT Junioru programmas prezentāciju Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes 30.auditorijā 12. septembrī plkst. 12.05.

Savukārt 20. septembrī plkst. 14.30 ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt COBALT atvērto durvju dienu biroja telpās Berga Bazārā, Marijas ielā 13 k-2, 2. stāvā: iepazīt biroju klātienē, ieskatīties advokātu biroja darba ikdienā, iepazīties ar biroja ekspertiem un biroja vestajām lietām, kā arī, protams, iegūt detalizētu informāciju par COBALT Junioru programmu un aprunāties ar tās absolventiem.

Reģistrācija COBALT atvērto durvju dienai.

COBALT Junioru programmas pieteikuma anketa pieejama šeit.

Par programmu:

COBALT Junioru programma sadalīta vairākos posmos – pirmajā etapā, deviņu mēnešu periodā, programmas dalībniekiem pieredzējušu mentoru vadībā ir iespēja iepazīt advokāta darba nianses, saņemt padomus studiju procesā, kā arī piedalīties izglītojošos un izklaidējošos pasākumos. Tālāk topošajiem speciālistiem tiek nodrošināta apmaksāta prakses vieta COBALT birojā, kuras ietvaros jauniešiem ir iespēja gūt neatsveramu praktisko pieredzi darbā ar vietēja un starptautiska mēroga klientiem.

Apliecinot savas prasmes un potenciālu iekļauties komandā, COBALT junioriem pastāv iespēja turpināt attīstīt savu karjeru biroja paspārnē.

COBALT ir cieši integrēta advokātu biroju pārrobežu apvienība, kas sniedz augsti kvalificētus juridiskos pakalpojumus Baltijā un Baltkrievijā. COBALT Latvijas birojā praktizē 50 advokāti un juristi, un tas ir viens no lielākajiem advokātu birojiem Latvijā