2020. gadā LU Juridisko fakultāti sacensībās pārstāvēja Gunvaldis Leitens, Katrīna Bičevska, Alberts Spoģis, Artūrs Kazāks. Komandas treneres- Linda Reneslāce, Agita Sprūde.

Izspēles gala sacensības Frankfurtē dažas dienas pirms to paredzētā sākuma diemžēl tika atceltas Covid-19 pandēmijas dēļ. Taču, pirmstam komanda paspēja piedalīties priekšsacīkstēs Ženēvā (Šveicē), kur stājās pretī komandām no Brazīlijas, Krievijas un Lielbritānijas.

2019. gadā Latviju Frankfurtes starptautiskajā šķīrējtiesas procesa izspēlē investīciju tiesībās (Frankfurt Investment Arbitration Moot Court) pārstāvēja Inita Čīma, Elvis Grinbergs, Katrīna Annija Ročāne un Sabīne Zaula. Komandas trenere - LU JF pasniedzēja Linda Reneslāce.

Juridiskās fakultātes studenti kvalificējās pusfinālam, noslēgumā iegūstot godpilno 3. vietu.