2022. gada 7. septembrī Latvijas Universitātes (LU) Juridiskajā fakultātē notiks pasākums “Septembra saruna par starptautiskajām tiesībām. ANO Starptautisko tiesību komisija un mūsdienu starptautisko tiesību izaicinājumi.” Pasākumā par dažādām starptautisko tiesību aktualitātēm sarunāsies divi LU Juridiskās fakultātes absolventi Kristīne Līce un Mārtiņš Paparinskis.

Interesenti laipni aicināti apmeklēt pasākumu “Septembra saruna par starptautiskajām tiesībām. ANO Starptautisko tiesību komisija un mūsdienu starptautisko tiesību izaicinājumi”, kas notiks LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19, LU Juridiskās fakultātes konferenču zālē plkst. 14:30. Pasākuma noslēgumā klātesošajiem būs iespēja uzdot jautājumus Kristīnei Līcei un Mārtiņam Paparinskim. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ziedot Kristīnes Krūmas piemiņas stipendijai (M. Paparinskis viens no stipendijas dibinātājiem), lai atbalstītu Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes studentus sasniegt vēl augstākas virsotnes.