Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
John Golde | Džons Golde
Pēdējās izmaiņas veiktas:
11.07.2018

Mecenāta John Golde tēvs - Tenis Golde.

Mecenāta John Golde vectēvs - Tenis Golde.

2013. gada 6. februārī Latvijas Universitātes 71. zinātniskās konferences juridiskās zinātnes plenārsēdes laikā tika atklāta jaunizveidotā Juridiskās fakultātes konferenču zāle.

Šis ir viens no finansiāli vērienīgākajiem projektiem fakultātes vēsturē, kas īstenots, saņemot papildu atbalstu arī no Latvijas Universitātes mecenāta Džona Goldes (John Golde), kurš sava tēva- fakultātes 1931.gada absolventa Teņa Goldes piemiņai un telpas labiekārtošanai ziedojis 5000 ASV dolāru. 

Zālē izvietotas pastāvīgas tulkošanas kabīnes darbam 3 valodās, t.i. - pasākuma norises darba valodu iespējams tulkot divās mērķvalodās vienlaikus. Telpa spēj uzņemt pasākumus ar maksimāli 90 dalībniekiem.

Referenti dažādās norisēs varēs piedalīties arī video konferences veidā - ir pieejama atsevišķa iekārta šādas saziņas nodrošināšanai.

Fakultāte ir īpaši gandarīta, ka ar LU Fonda atbalstu izdevies sadarbības attiecības stiprināt, kas 2013.gada nogalē vainagojies atbalstītāja otrreizējā ziedojumā, arī šoreiz - 5000 ASV dolāru apmērā. Mecenāts šos līdzekļus atvēlējis sava vectēva Teņa Goldes piemiņai, kurš līdz izsūtījumam uz Sibīriju 1949.gadā praktizējis kā advokāts Rīgā un Rūjienā. 

Goldes jaunatvēlētie līdzekļi izmantoti profesionālas videokameras iegādei, lai Juridiskās fakultātes organizētās konferences, seminārus, tiesu izspēles un daudzus citus pasākumus padarītu pieejamus arī tiem, kas attiecīgās norises nevarēs vērot klātienē. Jaunās tehniskās iespējas nodrošinās izdevību veikt dažādu pasākumu augstas izšķirtspējas videoierakstu, kā arī translēt tiešraides internetā.