Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Vieslektors Džozefs Tringali
ASV praktizējošs advokāts vadīs lekciju ciklu konkurences tiesībās
Madara Marija Ose, LU JF sabiedrisko attiecību speciāliste
24.04.2018.

Tāpat kā vairumā citu valstu, arī Amerikas Savienotajās Valstīs ir virkne normatīvu aktu, kas regulē godīgu konkurenci un kuru mērķis ir veicināt patērētāju labklājību. Laikā no 7. līdz 17. maijam Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē viesosies ASV juridiskā biroja „Simpson Thacher & Bartlett” padomnieks un bijušais partneris Džozefs Tringali (Joseph Tringali), lai astoņu lekciju cikla ietvaros skaidrotu konkurences tiesību normatīvo regulējumu ASV.

Džozefs Tringali ir specializējies ASV konkurences tiesībās un darbojies kā klientu pārstāvis lietās saistībā ar uzņēmumu apvienošanos un pārņemšanu. Vieslektors ir bijis uzņēmumu pārstāvis Amerikas Savienoto Valstu pretmonopolu uzraudzības iestādēs, kā arī strādājis ar lietām, kas saistītas ar cenu noteikšanu un monopolizāciju. Dž.Tringali vizīte LU Juridiskajā fakultātē noris ar Starptautisko tiesību studiju centra (Centre for International Legal studies) administratīvu atbalstu.

Nodarbības notiks angļu valodā, bez tulkojuma. Lekciju ciklu vai atsevišķas nodarbības bez maksas var apmeklēt ikviens iepriekš reģistrējies interesents.

Reģistrācijas anketa

Nodarbību cikla programma

Studiju literatūra:

Literatūra 8. maija nodarbībai

Literatūra 9. maija nodarbībai

Literatūra 10. maija nodarbībai

Literatūra 14. maija nodarbībai

Literatūra 15. maija nodarbībai

Literatūra 16. maija nodarbībai