Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Lektors Agris Bitāns saņem Tieslietu sistēmas goda zīmi. Foto no Tieslietu ministrijas arhīva.
Juridiskās fakultātes mācībspēkiem pasniegtas Tieslietu sistēmas goda zīmes
Madara Marija Ose, LU JF sabiedrisko attiecību speciāliste
07.05.2018.

Marta vidū Tieslietu sistēmas apbalvošanas padome tieslietu ministra Dzintara Rasnača vadībā nolēma piešķirt Tieslietu sistēmas goda zīmes 19 personām, tostarp virknei Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) mācībspēku.

Apbalvošanas ceremonijā ceturtdien, 3. maijā Tieslietu sistēmas II pakāpes Goda zīmes pasniegtas LU JF profesorei Daigai Rezevskai, profesoram Ringoldam Balodim, lektoram Agrim Bitānam un lektoram Mārcim Krūmiņam.

LU JF docētājiem ievērojamais apbalvojums piešķirts par par īpaši nozīmīgu ieguldījumu tieslietu sistēmas un judikatūras attīstībā, demokrātijas un tiesiskuma stiprināšanā, kā arī īpaši nozīmīgiem zinātniskajiem sasniegumiem tieslietu nozarē, starpvalstu attiecību veidošanā un tiesu sistēmai piederīgo amatpersonu zināšanu un profesionalitātes veicināšanā.

Goda zīme iedibināta 2008. gadā kā Latvijas Republikas tieslietu sistēmas apbalvojums ar mērķi izcelt īpašus sasniegumus un ieguldījumu Latvijas Republikas tieslietu sistēmas attīstībā un tiesiskuma stiprināšanā. Goda zīmei ir trīs nozīmīguma pakāpes, un šos apbalvojumus pasniedz vienu vai divas reizes gadā.