Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Juridiskajā fakultātē norisināsies vasaras skola nodokļu tiesībās
Eva Vīksna, Vasaras skolas koordinatore
11.06.2018.

Nodokļi ir neatņemams un būtisks mehānisms, lai nodrošinātu valsts darbību, un secīgi arī nodokļu tiesības ir viena no interesantākajam un būtiskākajām administratīvo tiesību nozarēm, ko noderīgi apgūt ikvienam. Ja arī Tu vēlies iepazīties ar šīs nozares pamatiem, tad tieši Tev ir paredzēta nodokļu tiesībām veltītā Profesora Kārļa Dišlera publisko tiesību vasaras skola.

Vasaras skolu organizē Profesora Kārļa Dišlera fonds sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Juridisko fakultāti (JF), lai parādītu, ka valststiesību apguve nav paredzēta tikai akadēmiķu šķēpu laušanai, bet ir arī gana praktiska. Kā pirmās vasaras skolas tēma izvēlētas vienmēr aktuālās nodokļu tiesības. Vasaras skola sniegs studentiem visaptverošu ieskatu kā nodokļu tiesību pamatjautājumos, tā arī procesuālo tiesību īpatnībās ar nodokļiem saistītajos jautājumos. Vienlaikus paredzēts iekļaut arī vairākas lekcijas par tādiem jautājumiem kā transfertcenas vai, kā tiek veidotas populārākās PVN krāpšanas shēmas, parādot interesantākos nodokļu tiesību aspektus. Tāpat arī vieslekciju sniegs Eiropas Savienības Vispārējās tiesas tiesnese, piedāvājot eiropeisku skatījumu valsts un privātpersonu attiecībām.

Vasaras skola ieplānota laikā no 27. līdz 31. augustam LU JF telpās. Pieteikšanās noris, līdz 29. jūnijam aizpildot šo anketu. Aicinām sekot jaunumiem Prof. Kārļa Dišlera fonda Facebook lapā, kurā drīzumā tiks publicēta arī vasaras skolas programma un cita noderīga informācija. Dažādu jautājumu gadījumā vari arī rakstīt uz e-pasta adresi dislerafonds@gmail.com.