Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Turpini studijas augstākajā līmenī - iegūsti maģistra grādu un jurista kvalifikāciju
Madara Marija Ose, LU JF sabiedrisko attiecību speciāliste
11.06.2018.

Neapstājies pie sasniegtā - sāc studijas maģistrantūrā un iegūsti jurista kvalifikāciju! Uzņemšana augstākā līmeņa studijās Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē notiks no 2. līdz 13. jūlijam elektroniski un klātienē.

P​rofesionālā maģistra studiju programma "Tiesību zinātne" paredzēta augstākā līmeņa profesionālu tiesību speciālistu sagatavošanai. Programmas apguves gaitā paredzēta četru veidu studiju prakse. Profesionālo iemaņu apguvei un pilveidei studējošie var līdzdarboties fakultātes Juridiskās prakses un palīdzības centrā, profesionālu juristu un vadībā sniedzot konsultācijas centra klientiem. Pieejams plašs izvēles kursu klāsts​ latviešu un angļu valodā.

Studijas organizē darba dienu vakaros. Pieejamas valsts budžeta finansētas studiju vietas; iespējams pieteikties valsts un mecenātu stipendijām studijām un pētniecībai. Fakultāte piedāvā apmeklēt ārvalstu vieslektoru un profesionāļu vieslekcijas, kā arī pavadīt semestri kādā no universitātes partneraugstskolām visā pasaulē. Arī prakses periodu iespējams īstenot ne vien Latvijā, bet arī ārvalstu institūcijās​, vienlaikus saņemot stipendiju.

Absolventi iegūst profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnē un jurista kvalifikāciju, kas ļauj strādāt visplašākajā spektrā juridisko profesiju – tiesās, advokatūrā, notariātā, valsts un pašvaldību iestādēs, privātajā sektorā un arī ārvalstu un starptautiskajās institūcijās.

LU JF absolventi pieteikties maģistra studijām var elektroniski LUIS sistēmā no ​2. līdz 1​3. jūlijam. Citi reflektanti gaidīti fakultātē - Raiņa bulv. 19, 257. kabinetā 2., 4., 10. un 12. jūlijā, plkst. 14.00-18.00, 3., 5., 6., 11. jūlijā plkst. 10.00-14.00 vai 13. jūlijā plkst. 9.00-13.00.

Ierodoties klātienē, reflektantam nepieciešams personu apliecinošs dokuments, dokuments, kas apliecina bakalaura grāda vai 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības ieguvi tiesību zinātnē un šī dokumenta pielikumi. Ēkas 125. kabinetā jāveic reģistrācijas maksa 30 EUR apmērā.