Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Foto no ELSA Latvija arhīva
Piedalies Profesora Kārļa Dišlera konstitucionālās tiesas jubilejas izspēlē
ELSA Latvija
10.10.2018.

Neapšaubāmi, katru gadu gaidītākā nacionālā mēroga tiesu izspēle ir klāt un šogad – īpašās jubilejas noskaņās! Profesora Kārļa Dišlera fonds sadarbībā ar ELSA Latvija organizē jau XX konstitucionālo tiesību izspēli, šajā gadā galveno izaicinājumu metot starptautisko finanšu sankciju virzienā. Pēc kāzusa atrisināšanās studenti noteikti varēs sevi atzīt ne tikai par konstitucionālo un starptautisko publisko tiesību, bet arī lieliskiem dzeloņstiepļu ekspertiem.

Profesora K. Dišlera konstitucionālo tiesību tiesas procesa izspēle ir uzskatāma par šobrīd prestižāko un tradīcijām bagātāko nacionālā mēroga tiesas procesa izspēli Latvijā, kas daudziem studentiem paver ceļu uz dalību starptautiskajās izspēlēs un kuru katru gadu tiesā izcili tiesību jomas eksperti.

Īpašs paldies šā gada kāzusa sagatavotājai Kristīnei Līcei, kuras izdoma un prasmīgi savītie fakti un detaļas ļaus studentiem ar nepagurstošu entuziasmu aizstāvēt konstitucionālas sūdzības iesniedzēja un Saeimas pozīciju!

Komandu kāzusa risinājuma rakstveida argumentācija (konstitucionālās sūdzības iesniedzēja un Saeimas atbildes) iesniedzama līdz šā gada 19. novembrim, nosūtot uz e-pastu disleraizspele@gmail.com. Izspēles organizatori būs pateicīgi, ja līdz 26. oktobrim komandas apstiprinās dalību izspēlē, nosūtot komandu pieteikuma anketu.     

Kā īpašs pārsteigums izspēles dalībniekiem  – šogad izspēles mutvārdu daļa norisināsies divas dienas 7. un 8. decembrī.

Lai gatavošanās izspēlei noritētu drošāk un pārliecinošāk, izspēles organizatori arī atgādina par iespēju piesaistīt treneri komandas darbā. Ja konkrēta persona vēl nav padomā, piedāvājam treneri izvelēties no izspēles organizatoru sagatavotā treneru saraksta. Izspēles kāzuss, nolikums, pieteikuma forma un treneru saraksts pieejami ELSA Latvija tīmekļa vietnē.

Papildu informācija, rakstot uz prof. K. Dišlera tiesas procesa izspēles e-pastu: disleraizspele@gmail.com vai sazinoties ar izspēles organizatoriem izspēles Facebook lapā.