Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Izspēles atklāšana Vīnē. Foto: no Juridiskās fakultātes komandas arhīva
Izspēles atklāšana Vīnē. Foto: no Juridiskās fakultātes komandas arhīva

Pārstāvi Latvijas Universitāti Willem C. Vis starptautiskās komercarbitrāžas izspēlē
Andris Dimants, Juridiskās fakultātes komandas treneris
06.09.2017

Katru gadu Vīnē notiek pasaulē lielākā un prestižākā starptautisko tirdzniecības tiesību (privāttiesību) un komercarbitrāžas izspēle, kurā piedalās ap 350 studentu komandas no visas pasaules, tajā skaitā, Latvijas Universitātes. Arī Tev ir iespēja kļūt par mūsu komandas dalībnieku un papildināt savu studiju laiku ar neaizmirstamu piedzīvojumu un pieredzi!

Ja esat nolēmuši piedalīties, lūdzu sūtiet motivācijas vēstuli angļu valodā un CV komandas trenerei, Juridiskās fakultātes asociētajai profesorei Ingai Kačevskai (inga.kacevska@lu.lv) līdz 2017. gada 15. septembrim. Kandidātu atlase notiks 2017. gada 18. septembrī plkst. 17.30 fakultātes tiesu zālē (8. auditorija). Visiem kandidātiem jāsagatavojas atlases uzdevumam, kurš ir pieejams šeit.

Komandas dalībnieki 7 mēnešu garumā gūs neatsveramu pieredzi un zināšanas starptautiskajās tirdzniecības un komercarbitrāžas tiesībās, paplašinās savu kontaktu loku un iegūs ļoti vērtīgu ierakstu CV, kuru novērtē visas vadošās pasaules augstskolas un stipendiju programmas. Komandas dalībnieki tiek reģistrēti un iegūst 4 kredītpunktus obligātās izvēles (B daļas) studiju kursos "Starptautiskā justīcija I" (2 kredītpunkti) un "Starptautiskā justīcija II" (2 kredītpunkti).

Juridiskās fakultātes studenti šajās sacensībās veiksmīgi pārstāv fakultāti, universitāti un Latvijas Republiku jau kopš 2001. gada.

Lai uzzinātu vairāk par izspēli un tās priekšrocībām, aicinām noskatīties videomateriālu no 2017. gada 4. septembra tikšanās ar komandas treneriem: