Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitāte
Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitāte

Videoierakstā vērojama Centrālās un Austrumeiropas tiesību teorētiķu konference Rīgā
Madara Marija Ose, Juridiskās fakultātes sabiedrisko attiecību speciāliste
15.09.2017

Latvijas Universitātes (LU) Juridiskā fakultāte sadarbībā ar Centrālās un Austrumeiropas tiesību teorijas tīklu (Central and Eastern European Network of Jurisprudence, CEENJ) 2017. gada 15. un 16. septembrī Rīgā organizēja XII ikgadējo CEENJ konferenci.

Centrālās un Austrumeiropas tiesību teorijas tīkla darbs aizsākās 2005. gadā, apvienojot Centrālās un Austrumeiropas valstu tiesību teorētiķus, lai kopīgi analizētu tiesību pamatproblēmas, kas kopīgas reģionam. Sākotnēji tīkls aptvēra Ungārijas, Horvātijas, Serbijas un Austrijas zinātniekus. Šobrīd tajā līdzdarbojas zinātnieki arī no Slovēnijas, Čehijas, Polijas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Ukrainas.

Jau kopš 2005. gada notiek ikgadējas tīkla dalībnieku konferences, kurās prezentē aktuālos reģionā tapušos pētījumus. Konferencēs aplūko tiesību teorijas, tiesību filozofijas un tiesību socioloģijas aspektus Centrālās un Austrumeiropas kontekstā.

Konferences programma 

Konferences noritēja ar zvērinātu advokātu biroju "Cobalt", "Eversheds Sutherland Bitāns" un "Fort", Profesora Kārļa Dišlera fonda, kā arī Centrālās un Austrumeiropas tiesībzinātnieku tīkla atbalstu.

Konferences pirmā diena, 15.septembris:

Konferences otrā diena, 16. septembris: