Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Juridiskās fakultātes ēka. Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas un inovāciju departaments
Juridiskās fakultātes ēka. Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas un inovāciju departaments

Skolēni aicināti piedalīties Juridiskās fakultātes Atvērto durvju dienas norisēs
Madara Marija Ose, Juridiskās fakultātes sabiedrisko attiecību speciāliste
08.03.2018

Ikviens interesents gaidīts Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) Atvērto durvju dienas norisēs 2018. gada 22. martā. Pasākuma laikā būs iespēja saņemt detalizētu informāciju par studijām un studiju programmu uzņemšanas prasībām, kā arī iegūt praktisku ieskatu juridisko profesiju pārstāvju darbā.

Pasākuma gaitā klātesošie tiks iepazīstināti ar LU JF realizētās bakalaura studiju programmas "Tiesību zinātne" uzņemšanas kārtību un prasībām, informāciju par studiju saturu un vidi, ārpusstudiju aktivitātēm un studentu dzīvi fakultātē. Topošie studenti uzzinās arī to, kas būtu darāms jau šobrīd, lai nodrošinātu sev vietu fakultātes "pirmkursnieku" vidū.

Skolēniem būs iespēja doties ekskursijā pa vēsturisko Latvijas Universitātes ēku, iepazīstot vidi, kurā arī viņi varētu studēt nākotnē. Dienas noslēgumā fakultātes studenti interesentus aicinās doties uz JF tiesas zāli, lai, paši inscenējot tiesas procesu un iejūtoties tiesnešu, advokātu vai prokuroru lomā, skolēni mēģinātu atrisināt savus pirmos kāzusus jeb juridiskas problēmsituācijas.

Latvijas Universitātes vairāk nekā 130 īstenotās studiju programmas ir akreditētas. Tās 13 fakultātēs, 21 institūtā un astoņās filiālēs reģionos strādā mūsu valsts vadošie speciālisti dabas, humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Universitātes darbības mērķis ir kļūt par starptautiski atzītu Eiropas un pasaules nozīmes zinātnes universitāti, dodot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā un sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā.

LU Juridiskā fakultāte ir lielākā, tradīcijām un sasniegumiem tiesību zinātnē bagātākā juridiskās izglītības realizētāja Latvijā. Fakultātes docētāji līdzās akadēmiskajam darbam veic arī aktīvu profesionālo darbību jurisprudencē - ir tiesneši, prokurori, zvērināti advokāti, notāri un dažādu valsts institūciju vadītāji. Arī Juridiskās fakultātes absolventi ir sabiedrībā ievērojami un veiksmīgi juristi.

Uz tikšanos 22. martā, plkst. 11.00 Rīgā, Raiņa bulvārī 19!