Rīgas izspēle (Riga Moot) ir ikgadējas tiesas procesa izspēļu sacensības starptautisko publisko tiesību jomā, kuras rīko Rīgas Juridiskās augstskola, sadarbībā ar tās Studentu asociāciju. Sacensības noris angļu valodā. Dalība starptautiskajās tiesu izspēles sacensībās ir lieliska iespēja padziļināt zināšanas noteiktos tiesību jautājumos, kā arī uzlabot prasmes, kas nepieciešamas profesionālajai karjerai - uzstāšanās prasmes, argumentācijas prasmes, darbs komandā. Dalība tiesu izspēlēs tiek augsti novērtēta no darba devēju puses un ir lieliska iespēja karjeras attīstībai.
2016. gada 2. jūnijā Rīgas Juridiskajā augstskolā (RJA) notika starptautiska tiesas procesa izspēle Riga Moot 2016. Tajā uzvarēja Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes maģistrantu komanda - Ingus Meimers un Toms Vilnis. Toms Vilnis ieguva arī Labākā oratora titulu. Tiesas procesa izspēlē piedalījās četras komandas, t.sk., arī viena komanda no Baltkrievijas, divas komandas no RJA un viena komanda no LU. Izspēle norisinājās angļu valodā un tās laikā tika šķetināta bēgļu jautājuma problemātika Bundorfa jūrā. Pirms mutiskajām izspēlēm dalībniekiem bija jāsagatavo arī rakstiska pozīcija. Par Labāko rakstisko darbu tika atzīts LU komandas iesniegtais.  Pašas tiesu izspēles laikā komandas pēc izlozes iejutās gan pieteicēju, gan atbildētāju lomās. Dalībnieku sniegumu vērtēja profesionāli juristi, piemēram, zvērināta advokāte Jūlija Jerņeva, RJA rektors Džordžs Ulrihs, LU lektors Māris Lejnieks u.c.  LU JF lektoru Māri Lejnieku dalībnieki atzina par izspēles Labāko tiesnesi. Izspēles fotogalerija
2014. gada 27. maijā Rīgas Juridiskajā augstskolā notika pirmās starptautiskās tiesas izspēles Riga Moot. Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes komanda ieguva 2. vietu. Tiesnešu vērtējumā LU komanda iesniedza Labāko rakstisko argumentāciju, tāpat arī LU students Anrijs Šimkus tika atzīts par sacensību Labāko oratoru. Toms Vilnis (LU) ieguva 2. labākā oratora titulu. Sacensību noslēgumā uzrunu teica tieslietu ministre Baiba Broka, uzsverot, ka šādas sacensības palīdz sagatavoties juridisko lietu risināšanai tiesā, turklāt šobrīd studenti var izmēģināt dažādas taktikas un argumentus, arī mācīties no savām kļūdām, lai īstajās tiesas prāvās šādas kļūdas netiktu pieļautas.  Riga Moot piedalījās astoņas augstskolu komandas, pārstāvot RJA, LU, Latvijas Biznesa koledžu un Minskas Starptautisko Universitāti (Baltkrievija). Sacensībās uzvarēja baltkrievu komanda.