Katedras vadītājs

Asoc. prof. Jānis Kārkliņš
Raiņa bulv. 19, 358. kab.
E-pasts:

janis.karklins@lu.lv 

 

Metodiķe

Madara Ķimene
E-pasts:

madara.kimene@lu.lv

Tālr.: 67034527

 
 

Mācībspēku konsultācijas

 
     
Balodis Kaspars profesors kaspars.balodis@lu.lv

Bērziņš Gaidis

lektors gaidis.berzins@lu.lv

Bitāns Agris

lektors agris.bitans@lu.lv
Čepāne Ilma profesors ilma.cepane@lu.lv

Damane Linda

docents linda.damane@lu.lv

Kalniņš Erlens

docents erlens.kalnins@lu.lv

Kārkliņš Jānis

asociētais profesors janis.karklins@lu.lv

Krūmiņš Mārcis

lektors marcis.krumins@lu.lv

Lībiņa-Egnere Inese

docents inese.libina@lu.lv

Mantrovs Vadims

docents vadims.mantrovs@lu.lv
Meiere Silvija docents silvija.meiere@lu.lv

Ose Daina

docents daina.ose@lu.lv

Rasnačs Lauris

 

lektors lauris.rasnacs@lu.lv

Rozenfelds Jānis

profesors janis.rozenfelds@lu.lv

Torgāns Kalvis

profesors kalvis.torgans@lu.lv

Zīle Kristīne

lektors kristine.zile@lu.lv
     

Katedras vadītāja

Prof. Kristīne Strada-Rozenberga
Raiņa bulv. 19, 356. kab.
E-pasts:

kristine.strada-rozenberga@lu.lv 

 

Metodiķe

Iveta Balode
E-pasts:

iveta.balode@lu.lv

Tālr.: 67034552 

 
  Mācībspēku konsultācijas  

Hamkova Diāna

docents diana.hamkova@lu.lv

Kūtris Gunārs

lektors gunars.kutris@lu.lv

Liholaja Valentija

profesors valentija.liholaja@lu.lv
Meikališa Ārija profesors arija.meikalisa@lu.lv

Strada-Rozenberga Kristīne

profesors kristine.strada@lu.lv

Vīnkalna Evija

lektors evija.vinkalna@lu.lv
     

Katedras vadītājs

 

Doc. Arnis Buka
Raiņa bulv. 19, 259. kab.
E-pasts: 

arnis.buka@lu.lv  

 

Metodiķe

Ilze Leonoviča
E-pasts: 

ilze.leonovica@lu.lv
Tālr.: 67034554

 
 

Mācībspēku konsultācijas

 
     

Broks Edmunds

docents edmunds.broks@lu.lv

Buka Arnis

docents arnis.buka@lu.lv
Dupate Kristīne asociētais profesors kristine.dupate@lu.lv
Kačevska Inga asociētais profesors inga.kacevska@lu.lv

Kucina Irēna

asociētais profesors irena.kucina@lu.lv

Kučs Artūrs

asociētais profesors arturs.kucs@lu.lv

Lejnieks Māris

lektors maris.lejnieks@lu.lv

Precinieks Guntars

lektors guntars.precinieks@lu.lv
     

Katedras vadītājs

Doc. Jānis Pleps
Raiņa bulv. 19, 261. kab.
E-pasts:

janis.pleps@lu.lv  

 

Metodiķe

Baiba Beļicka
E-pasts:

baiba.belicka@lu.lv

Tālr.: 67034563 

 
  Mācībspēku konsultācijas  
     

Apse Diāna

docents diana.apse@lu.lv

Grigore-Bāra Elīna

docents elina.grigore@lu.lv

Krūkle Ginta

lektors ginta.krukle@lu.lv

Lazdiņš Jānis

profesors janis.lazdins@lu.lv

Osipova Sanita

profesors sanita.osipova@lu.lv

Pleps Jānis

docents janis.pleps@lu.lv
Rezevska Daiga profesors daiga.iljanova@lu.lv

Liepa Lauris

lektors lauris.liepa@lu.lv
     

Katedras vadītāja

Asoc.prof. Annija Kārkliņa
Raiņa bulv. 19, 255. kab.
E-pasts:

annija.karklina@lu.lv

 

Metodiķe

Ramona Polmane
E-pasts:

ramona.polmane@lu.lv

Tālr.: 67034447

 
  Mācībspēku konsultācijas  
     
Balodis Ringolds profesors ringolds.balodis@lu.lv
Briede Jautrīte profesors jautrite.briede@lu.lv

Danovskis Edvīns

docents edvins.danovskis@lu.lv

Kārkliņa Annija

asociētais profesors annija.karklina@lu.lv

Kovaļevska Anita

lektors anita.kovalevska@lu.lv

Kusiņš Gunārs

lektors gunars.kusins@lu.lv

Rodiņa Anita

asociētais profesors anita.rodina@lu.lv
     

Katedru metodiķu darba laiks

P, O, T, C: plkst. 9.00-17.00
P: plkst. 9.00-16.00
Pusdienu pārtraukums plkst. 12.30-13.15