Aktieris, VSIA "Dailes teātris" izpilddirektors un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes absolvents Gints Andžāns par studijām maģistra studiju programmā "Tiesības un organizāciju pārvaldība" teic:

"Studijas LU maģistra studiju programmā “Tiesības un organizāciju pārvaldība” bija vērtīgi, gudri un nākotnē vērsti izmantots laiks savu zināšanu papildināšanai. It sevišķi tāpēc, ka programma pielāgota studentiem bez iepriekšējas juridiskās izglītības. Viedi pasniedzēji, kuros ir aizraujoši klausīties un no kuriem ir ko aizgūt, novērtējot viņu profesionālo pieredzi jurisprudencē." 

Maģistra studiju programmas "Tiesības un organizāciju pārvaldība" saturs pielāgots Latvijas publiskā un privātā sektorā strādājošo vajadzībām - vadītāju kompetenču padziļināšanai tiesību zinātņu jomā. Studiju programma sniedz iespēju iegūt vērtīgas un praktiski pielietojamas zināšanas personām bez iepriekšējas juridiskās izglītības.  

Programmā iekļauti tādi kursi kā: 

  • personāla vadības juridiskie aspekti; 

  • korporatīvās pārvaldības tiesības; 

  • līgumtiesības un īpašuma tiesības; 

  • valsts institucionālā sistēma un administratīvais process; 

  • publisko iepirkumu vadība; 

  • u.c. 

Jāstudē 1,5 gadi jeb 3 semestri nepilna laika klātienes studiju formā. Nodarbības notiek piektdienās no plkst. 16.30 (2 nodarbības), sestdienās no plkst. 9.00 (3-4 nodarbības) un dažos darba dienu vakaros no plkst. 18.15. 

"Šajā programmā apgūtais regulāri noder gan ikdienā gan profesijā, gan pildot amata pienākumus - par to esmu pateicīgs. Rakstu to no sirds - labākajās Civillikuma tradīcijās: brīvi - bez maldības, viltus vai spaidiem. Katram jāapzinās savas tiesības un jāveic savi pienākumi un šī mācību programma iemāca gan kā to darīt efektīgi pašam gan to, ko var [vai nevar] sagaidīt no citiem. Rekomendēju tikai to, ko uzskatu par patiesi vērtīgu un augsta līmeņa, un šī mācību programma ir tieši tāda,"

par studijās iegūto stāsta Gints Andžans.

 

Pieteikšanās studijām

Pieteikšanās maģistra studijām Latvijas Universitātē norisināsies no 1. līdz 12. jūlijam

Ir trīs pieteikšanās veidi:  

  1. Elektroniski Latvijas Universitātes (LU) absolventiem sākot no 2003. gada un, ja ir iespēja samaksāt reģistrācijas maksu Citadele bankas, Swedbank vai SEB bankas internetbankā. Pieteikšanās noritēs no 1. līdz 11. jūlijam. Plašāka informācija šeit. 
  2. Pieteikumu iesniegšana citu augstskolu absolventiem un tiem LU absolventiem, kuri absolvējuši LU pirms 2003. gada, notiks no 1. jūlija līdz 12. jūlijam plkst. 12.00, aizpildot elektronisko veidlapu un augšupielādējot norādītos dokumentus. Plašāka informācija šeit. 
  3. Pieteikšanās klātienē fakultātē (Raiņa bulvārī 19, Rīgā) no 1. līdz 12. jūlijam. Plašāka informācija šeit. 
 

Informācija par studiju programmu: 

Studiju maksa gadā: 2900 EUR 
Budžeta vietas: budžeta vietu nav 
Iegūstamais grāds: sociālo zinātņu maģistra grāds tiesību zinātnē. Profesionālā kvalifikācija netiek piešķirta 
Studiju vieta: Raiņa bulvāris 19, Rīga 

Plašāka informācija par studiju programmu LU tīmekļvietnē šeit. 

 
Ja radušies jautājumi, aicinām sazināties ar studiju programmas metodiķi Agnesi Šteinbergu 67034722 vai agnese.steinberga@lu.lv

Dalīties