Erasmus

ERASMUS + programmas ietvaros LU piedāvā stipendiju studijām no 2 līdz 12 mēnešiem studijām kādā no LU JF sadarbības augstskolām - pieteikties var gan bakalaura (sākot ar 2.semestri), gan maģistra līmeņa studenti, t.sk. nepilna laika klātienē studējošie.

Pēdējā studiju semestrī piedalīties apmaiņas studijās nevar.

Nenokavē savu iespēju piedzīvot neaizmirstamu semestri ārzemēs! Pieteikšanās uz apmaiņas studijām rudens semestrī notiek februārī-martā, savukārt uz pavasara semestri septembrī.

Jaunākā informācija par Erasmus+ studiju mobilitātēm LU Mobilitātes nodaļas ārējo sakaru koordinētājas Martas Vilkaušas 10.02.2021.prezentācijā.
Prezentācija 

 

Ir sākusies pieteikšanās apmaiņas studijām 2023./ 2024. akad.gada pavasara semestrimPieteikšanās pagarināta līdz 31. oktobrim.

PIETEIKŠANĀS ANKETA

Lai brauktu ERASMUS + apmaiņas programmā:

  1.  Jāizvēlas 3 sadarbības augstskolas no LU JF sadarbības universitātēm un jāsarindo tās prioritārā kārtībā (ar 2022.akad.gada rudens semestri vairs nav Cīrihes Universitāte!)
  2.  Jāaizpilda pieteikuma forma
  3.  Jāpievieno:
    • Svešvalodu zināšanu apliecinošo dokumentu kopijas (var iesniegt CE, IELTS, TOEFL sertifikātu kopijas vai atzīmi no LUIS)
    • Motivācijas vēstule (latviešu valodā) A4 lapas apjomā, datorrakstā (adresētu LU JF Erasmus+ komisijai)

Atceries! Augstskolu pieprasītie dokumenti un pieteikšanās termiņi ļoti atšķiras, tādēļ veltiet laiku, lai rūpīgi iepazītos ar Jūs interesējošo augstskolu piedāvājumu un prasībām!

Ja rodas jautājumi, sazinieties ar Juridiskās fakultātes ārējo sakaru koordinatori Viktoriju Gilberti tālr. 67034736, e-pasts: viktorija.gilberte@lu.lv