Erasmus

ERASMUS + programmas ietvaros LU piedāvā stipendiju studijām no 2 līdz 12 mēnešiem studijām kādā no LU JF sadarbības augstskolām - pieteikties var gan bakalaura (sākot ar 2.semestri), gan maģistra līmeņa studenti, t.sk. nepilna laika klātienē studējošie.

Pēdējā studiju semestrī piedalīties apmaiņas studijās nevar.

Nenokavē savu iespēju piedzīvot neaizmirstamu semestri ārzemēs! Pieteikšanās uz apmaiņas studijām rudens semestrī notiek februārī-martā, savukārt uz pavasara semestri septembrī.

Jaunākā informācija par Erasmus+ studiju mobilitātēm LU Mobilitātes nodaļas ārējo sakaru koordinētājas Martas Vilkaušas 10.02.2021.prezentācijā.
Prezentācija 

 

Ir sākusies pieteikšanās apmaiņas studijām 2024./2025.ak.g. RUDENS semestrim. Pieteikšanās ir līdz 14.04.2024. 

PIETEIKŠANĀS ANKETA

Lai brauktu ERASMUS + apmaiņas programmā:

  1.  Jāizvēlas 3 sadarbības augstskolas no LU JF sadarbības universitātēm un jāsarindo tās prioritārā kārtībā (ar 2022.akad.gada rudens semestri vairs nav Cīrihes Universitāte!)
  2.  Jāaizpilda pieteikuma forma
  3.  Pieteikuma anketā ir jāapliecina savas svešvalodu zināšanas un jāuzraksta motivācija (latviešu valodā), kas ir adresēta Erasmus+ komisijai.

Atceries! Augstskolu pieprasītie dokumenti un pieteikšanās termiņi ļoti atšķiras, tādēļ veltiet laiku, lai rūpīgi iepazītos ar Jūs interesējošo augstskolu piedāvājumu un prasībām!

Ja rodas jautājumi, sazinieties ar Aleksandru Kjaksti, tālr. 67034712, e-pasts: aleksandra.kjakste@lu.lv