2018. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Ivo Korņejevs, Kristers Zālītis, Krista Gailīte un Līga Dāce.

2018. gada 15. jūnijā studenti saņēma LU Juridiskās fakultātes dekāna pateicību "par LU JF vārda popularizēšanu, kā arī panākumiem starptautiskā tiesas procesa izspēlē".

2017. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Agneta Rumpa, Dāvids Lipšens, Emīls Jonins un Paulis Iļjenkovs. Komanda sasniedza Latvijas studentu līdz šim augstākos panākumus šajā izspēlē: uzvarēja izspēles reģionālajā kārtā Neapolē un kvalificējās sacensību finālam. Fināla kārtā Eiropas Savienības tiesā LU studenti ieguva 3./4. vietu.

Paulis Iļjenkovs tika atzīts par reģionālās kārtas otru labāko oratoru.

Informācija par studentu panākumiem publizēta žurnālā "Jurista Vārds", Nr. 11 (965), 14.03.2017. un 10.04.2017.

2017. gada 5. jūnijā studenti saņēma LU JF dekāna pateicību "par Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes vārda popularizēšanu, kā arī panākumiem starptautiskā tiesas procesa izspēlē".

2016. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Eduards Kaufmanis, Anna Bogdanova, Beatrise Bitāne un Ēriks Krēsliņš

Ģenerāladvokāta lomas izpildītājs Ēriks Krēsliņš iekļuva pusfinālā, kur spēkojās ar tādām prestižām universitātēm kā Edinburgas, Berlīnes Brīvo un Vašingtonas universitāti.

Informācija par studentu panākumiem publicēta arī žurnālā "Jurista Vārds", 13.04.2016.

2016. gada 10. jūnijā studenti saņēma LU Juridiskās fakultātes dekāna pateicību "par LU JF vārda popularizēšanu, kā arī panākumiem starptautiskā tiesas procesa izspēlē".

2015. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Ivans Mihailovs, Kristīne Gailīte, Eva Vīksna un Jānis Siliņš.

Informācija par studentu panākumiem publicēta arī žurnālā "Jurista Vārds", Nr.10. (862), 10.03.2015.

2015. gada 12. jūnijā studenti saņēma LU Juridiskās fakultātes dekāna pateicību "par LU JF vārda popularizēšanu, kā arī panākumiem starptautiskā tiesas procesa izspēlē".

2014. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Inga Vaļko, Dāvis Freimanis, Līna Lazdiņa un Līva Rudzīte.

Informācija par studentu panākumiem publicēta arī žurnālā "Jurista Vārds", Nr.10. (812), 11.04.2014.

2014. gada 13. jūnijā studenti saņēma LU Juridiskās fakultātes dekāna pateicību "par LU JF vārda popularizēšanu, kā arī panākumiem starptautiskā tiesas procesa izspēlē".

2013. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Anna Jakšpētere, Ketija Žubure, Lilita Sergejeva un Sandra Galilejeva.

Informācija par studentu panākumiem publicēta arī žurnālā "Jurista Vārds", Nr.19 (770), 11.04.2013.

2013. gada 31. maijā studenti saņēma LU Juridiskās fakultātes dekāna pateicību "par LU JF vārda popularizēšanu, kā arī panākumiem starptautiskā tiesas procesa izspēlē".

2012. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Agita Sprūde, Māra Stabulniece, Karina Truhanova un Anatolijs Urtāns. Komandas trenera lomu uzņēmas LU Juridiskās fakultātes absolvente un bijusī izspēļu dalībniece Irēna Kalniņa.

Informācija par studentu panākumiem publicēta arī žurnālā "Jurista Vārds", Nr.25 (724), 19.06.2012.

2012. gada 7. jūnijā studenti saņēma LU Juridiskās fakultātes dekāna pateicību "par LU JF vārda popularizēšanu, kā arī panākumiem starptautiskā tiesas procesa izspēlē".

2007. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Uldis Krastiņš, Linda Lejiņa, Daina Celma un Andris Rimša. Komandas trenera lomu uzņēmās LU Juridiskās fakultātes lektors, bijušais izspēļu dalībnieks Edmunds Broks.

2006. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Inese Grate, Nataļja Mickeviča, Santa Selga un Svetlana Tumanska. Latvijas Universitātes komanda sacensību kopvērtējumā izcīnīja 9. vietu.

Komandas trenera lomu uzņēmās LU Juridiskās fakultātes absolvents, bijušais izspēļu dalībnieks Rūdolfs Eņģelis.

2005. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Marija Eksta, Arvis Ērmiņš, Lāsma Liede un Anna Mihailova. Latvijas Universitātes komanda sacensību kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu.

2004. gadā Latviju sacensībās pārstāvēja Mārtiņš Paparinskis, Rasma Kaškina, Laura Meiere un Uģis Zeltiņš. Latvijas Universitātes komanda sacensību kopvērtējumā izcīnīja godpilno 2. vietu.

Komandas trenera lomu uzņēmās LU Juridiskās fakultātes lektore Kristīne Krūma.

Informācija par studentu panākumiem publicēta žurnālā "Jurista Vārds" Nr.7 (312), 24.02.2004.