Sekcija veltīta Tērbatas Universitātes profesora Frīdriha Georga fon Bunges sastādītās privāttiesību kodifikācijas godināšanai, kuru 160 gadus atpakaļ 1864.gada 12.novembrī apstiprināja Krievijas imperators Aleksandrs II. Prof. Bunges kodifikācija (jeb Baltijas Civillikums) ievērojami ietekmēja privāttiesību regulējumu Latvijas teritorijā un kalpoja par pamatu mūsdienu Latvijas Republikas 1937.gada Civillikumā ietvertajam regulējumam. Tāpēc nav pārsteigums, ka prof. Bunges kodifikācija un tās komentēšanai veltītās publikācijas joprojām aktuālas Latvijas privāttiesībās. Sekcijas darba kārtībā iekļauti privāttiesību regulējumam veltīti ziņojumi, kuri skar dažādus nozīmīgus privāttiesību jautājumus. Vienlaikus, ņemot vērā prof. Bunges kodifikācijas ietekmi uz mūsdienu Latvijas privāttiesību regulējumu, šie ziņojumi neizbēgami tieši vai netieši saistīti ar šo kodifikāciju, kuras apstiprināšanai šogad svinama 160 gadu jubileja.

Sekcijas sēde notiks 20. februārī plkst. 9:00, Juridiskās fakultātes konferenču zālē (Raiņa bulv. 19, 1.stāvs).

Programma šeit