22. martā norisināsies sekcija “Tiesību zinātņu aktuālie jautājumi un to iespējamie risinājumi LU Juridiskās fakultātes studējošo pētnieciskajos darbos”kurā šogad referēs bakalaura, maģistra un citu pētniecisko darbu, kuri ieguvuši teicamu vai izcilu vērtējumu, vai arī izpelnījušies īpašu Juridiskās fakultātes akadēmiskā personāla atzinību, autori. Kopumā plānots 20 priekšlasījumi par plašu tiesību zinātnes jautājumu loku. Uzmanība tiks pievērsta gan tiesību teorijas, gan kriminālprocesa aktuāliem jautājumiem, tāpat arī valststiesību, Eiropas Savienības un starptautisko tiesību, kā arī nacionālo privāttiesību problemātikai.

Sekcija notiks 22. martā plkst. 9:00, Juridiskās fakultātes konferenču zālē,1. stāvā, Raiņa bulv. 19.

Programma šeit.

Sekcijai iespējams sekot līdzi TIEŠRAIDĒ ŠEIT.